• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

У дружньому колі з нашими захисниками - АТОвцями

/Files/images/DSCN6916.JPG

/Files/images/DSCN6915.JPG

/Files/images/Изображение_3753.jpg/Files/images/Изображение_3723.jpg/Files/images/Изображение_3718.jpg/Files/images/Изображение_3714.jpg

Гортаючи сторінки історії……

/Files/DSCN4646.jpg

Патріотизм є головною потребою української держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в сучасному світі. На сучасному етапі українського державотворення актуальною є проблема виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

/Files/малюнок1.jpg

/Files/11.jpg

Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, козацької вольниці... Звертаємось до минулого, щоб зрозуміти сучасне.Ми дякуємо Вам усім,

Що боретесь за нас, за неньку-Україну,

За те, що там відстоюєтеправа

На мирне небо рідної країни.

Ми розумієм як нелегко Вам

В бою стояти і не вірить в зраду.

Та прийде перемоги час

Його недовго нам залишилось чекати.

НЕХАЙ ТЕПЛО НАШИХ ДУШ І СЕРДЕЦЬ ЗІГРІЮТЬ ВАС У НЕЛЕГКИЙ ЧАС!

/Files/DSCN4005.JPG

Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави. Сьогодні життя країни змінюється на очах, постає держава – вільна, незалежна Україна. Ви частинка народу. Без вас, без усіх нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед рівних і вільних країн планети.

Зустріч з воїном АТО,кіборгом,Кузьміним Сергієм Валерійовичем

/Files/Рисунок1.jpgУкраїно! Ти для мене диво!

І нехай пливе за роком рік,

Буду, мамо, горда і вродлива,

З тебе дивуватися повік.

Україно! Важким і тернистим був твій шлях із сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Про­тягом віків численні вороги, ніби змовившись, тіль­ки те й робили, що шматували твої землі, топтали твої простори, грабували твої багатства, терзали твої серце і душу.

В наших грудях — кулі і ножі,

Нас розп’ято й знищено не раз,

Наші душі нидіють в іржі,

Але промінь віри — не погас.

Довгим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробу­вань та негараздів випало на долю україн­ців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат.

25 років, які минули з того дня, вже стали надбанням історії. Протягом цих років Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення і сьогодні є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави.

Ще 3 роки тому ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій.

Ще декілька тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава»,а тепер ці слова набули нового змісту. Вже точно зрозуміло,кому ці слова адресовані і ні в кого немає сумнівів,що ці герої – хлопці що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу,волонтери на плечах яких тримається наша армія.

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини,а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

/Files/images/IMG_20160429_102057.jpg

/Files/images/20160425_110648.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 755

Коментарi