Екскурсія до Білоцерківського краєзнавчого музею

Екскурсія до Білоцерківського краєзнавчого музею

У рамках святкування 85 –річчя утворення Київської області була організована екскурсія до Білоцерківського краєзнавчого музею учнів БВЗШ ІІ-ІІІ ст.№1.Учителі школи важливу роль приділяють патріотичному і духовному вихованю, вивченню історії рідного краю. Для учнів 10-11 класів Марущак Ольга Вілаліївна , завідуюча відділом новітньої історії , кандидат історичних наук, провела цікаві екскурсії . Особливу увагу було приділено експозиціям : «Є в па’мяті миттєвості війни»., присвячена подіям Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., що відбувалися на території Білоцерківщини.

Документи радянського уряду особисті речі учасників подій, фотодокументи, знахідки з місць боїв, документальні свідчення про методи окупаційної політики: депортація білоцерківської молоді до Німеччини, існування в місті двох таборів для військовополонених, жорстокі репресивні заходи до мирного населення міста.

В розділі «Білоцерківщина очима німецького офіцера» вміщено ксерокопії фотографій білоцерківців в окупованому місті.

Цікавими були експозиції «Чорнобиль – біль і пам'ять», «А на моїй землі іде війна».

Особливо болючою сторінкою історії є сьогодення, коли на Сході України , під час АТО, гинуть молоді люди, наші земляки і мирне населення./Files/20170407_101106.jpg

/Files/Изображение 1460.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi