Учні, які зараховані в 2019/2020 наавчальному році

№п/п П.І.ПДатаКласНомер наказуЗвідки
1.Хаян Ігор Андрійович04.09.201910-Б48-Усередня школа м.Тараща Київської обл.
2.Скрипак Ігор Петрович04.09.201910-Б48-УБЗШ№17
3.Рагуза Сергій Валерійович04.09.201910-Б48-УМиколаївська ЗОШ№7 Донецької обл.
4.Абдулле Джібріл Мохамед04.09.20198-А48-УІран
5.Марищенко Поліна Максимівна09.09.201910-Б50-УБНВО"Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.
6.Тищенко Анастасія Вікторівна10.09.201910-А51-УБЗШ№5
7.Лака Ясін Самі Ахмед16.09.20198-А54-УІран
8.Лак Ханар Самі Ахмед16.09.20198-А54-УІран
9.Хаді Аказ Таєб Хаді16.09.20198-А54-УІран
10.Хаді Алан Таєб Хаді16.09.20198-А54-УІран
11.Хмара Віроніка Олександрівна18.09.201910-А57-УБЗШ І-ІІІ ст. №6
12Опарін Арсеній Сергійович18.09.201910-Б57-УБЗШ І-ІІІ ст.№6
13.Самусенко Ксенія Володимирівна20.09.20199-А59-УБЗШ І-ІІІ ст.№1
14.Шовкун Анастасія Сергіївна20.09.20199-А59-УБЗШ І-ІІІ ст.№1
15.Саюк Валентина Юріївна02.10.201910-Б63-У
16.Чекан Олена Олександрівна02.10.201910-Б63-У
17.Борейко Сергій Олександрович04.10.201911-Б66-УКоледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ
18.Ковбасов Богдан Сергійович16.10.20198-А68-УБЗШ №1
19.Буряк Владислав Юрійович17.10.201910-Б69-УЧупирянське НВО"ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок"
20.Ібрагім Кака Мін18.10.20199-А70-У
21.Корній Артем Юрійович22.10.201910-Б71-УКЗ"Городище-Пустоварівська ЗШ І-ІІІ ступенів"
22.Самусенко Анна Олегівна22.10.201912-Б71-УДВНЗ"Училище "9"
23.Бойко Руслан Євгенійович22.10.201912-В71-УКВНЗ КОР"броварське вище училище фізичної культури"
24.Ахрамєєв Володимир Олегович30.10.201911-А74-УДПТНЗ"Білоцерківський професійний ліцей"
25.Вишенська Ірина Дмитрівна30.10.201912-А74-УБНВК"ЗОШ"13-ДНЗ"
26.Атаманенко Ілля Володимирович14.11.20198-А76-УБЗШ№17
27.Милий Олексій Васильович14.11.201910-А76-УБСШ №!
28.Овсяніцька Юлія Олександрівна18.11.201911-А78-УДНЗ"Білоцерківський коледж сервісу та дизайну"
29.Кузнєцов Богдан Валерійович19.11.201910-Б79-УОНЗ"Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
30.Бусько Дмитро Петрович26.11.20198-А81-УОстрійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
31.Ворон Світлана Тахірівна26.11.201910-А81-УДНЗ"Білоцерківський коледж сервісу та дизайну"
32.Ворон Вячеслав Тахірович26.11.201910-А81-УКЗКОР"Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
33.Дмитраш Роман Сергійович03.12.201910-А84-У"Білоцерківське прфесійно-технічне училище ім. П.Р Поповича"
34.Панова Діана Дмитрович05.12.201911-Б85-Утехнолого-економічний коледж БНАУ
35.Курочка Вадим Ростиславович05.12.201910-А86-УБЗШ №20
36.Мельничук Еліна Сергіївна06.12.201910-А87-УБЗШ №21
37.Шевчук Анастасія Сергіївна09.12.201911-Б89-УКиївське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва
38.Шевчук Сергій Володимирович18.12.20199-А91-УБНВО "ЗШ №15-ДЮСОК"
39.Вільха Іван Сергійович09.01.20209-А01-УБЗШ №12
40Сошевський Владислав Романович09.01.202010-Б04-УДВНЗ"Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"
41.Болдирь Андрій Володимирович10.01.202010-А06-УДНЗ"Білоцерківське-професійно-технічне училище ім.П.Р.Поповича
42.Карцева Анастасія Вікторівна11.01.202010-А07-УБЗШ№5
43.Дячок Руслан Юрійович14.01.20209-А08-УБНВО"ЗОШ№15 - ДЮСОК"
44.Мацюк Микола Миколайович14.01.202012-Б09-УДНЗ"Білоцерківський коледж сервісу та дизайну"
45.Веріженко Анастасія Олександрівна15.01.202012-А12-УБЗШ№17
46.Гиря Анатолій Віктор Валерійович27.01.20208-А15-УБЗШ№3
47.Колесник Альона Ігорівна28.01.202010-А16-УБЗШ№18
48.Золотаревська Олександра Михайлівна30.01.20208-А17-УБНВО"Звитяга"
49.Батуревич Анастасія Володимирівна30.01.202010-А18-УТехнолого-економічний коледж БНАУ
50.Міщенко Богдан Валерійович30.01.20208-А19-АБСПМШ І-ІІІ ст. №16 ім. М.О.Кириленка
51.Боженко Андрій Олександрович10.02.202010-А22-УДПТНЗ"Білоцерківський професійний ліцей"











Учні ,які відраховані в 2019/2020 навчальному році
№п/пП.І.П.ДатаКласНомер наказуКуди
1.Нижник Валентин Миколайович09.09.201910-А49-УДНЗ"Білоцерківське професійно-технічне училище ім.П.Р.Поповича
2.Іман Саад Ахмед11.09.20199-А52-Упмж Німеччина
3.Ібрахім Абдімаджід Мохамед11.09.20199-А52-Упмж Німеччина
4.Сирохман Марія Іванівна13.09.20198-А53-Упмж с.Камянське, Іршанського р-ну, Закарпатської обл.
5.Нахар Насраддін Адам Мухаммад13.09.20198-А53-Упмж. м. Київ
6.Бакрі Мохамад Надер13.09.20198-А53-Упмж. м. Київ
7.Дмитраш Роман Сергійович7.09.201910-А55-УДНЗ"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича
8.Марищенко Поліна Максимівна18.09.201910-Б56-УБЗШ І-ІІІ ст.№18
9.Бойко Денис Анатолійович19.09.201910-А58-УДНЗ"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича
10.Москаленко Крістіна Василівна20.09.20199-А60-Уперехід на навчання до БЗШ І-ІІІ ступенів №21
11.Семенюта Сніжана Русланівна20.09.20199-А60-Уперехід до Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №21
12.Талько Максим Петрович02.10.201910-Б64-УДВНЗ"Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"
13.Бугира Віктор Олексійович03.10.201912-В65-Увступ до ДПТНЗ"Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу"
14.Подобна Марія Валеріївна03.10.201912-В65-Увступ до КВНЗ"Ніженський коледж культуриі мистецтв ім. М. Заньковецької
15.Крушина Андрій Андрійович03.10.201910-А65-Увступ до ДНЗ"Сквирське вище професійне училище"
16.Томкович Дар`я Євгеніївна03.10.201910-А65-Упереїзд в село Карепиші Рокитнянського району Київської області
17.Терещенко Яна Миколаївна24.10.201912-Б72-Увступ до ДПТНЗ"Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу"
18.Сазонов Володимир Олегович24.10.201912-В72-УДНЗ"Білоцерківське професійне училище ім. П.Р.Поповича
19.Якумюк Дмитро Сергійович29.10.201910-Б73-УПереїзд до іншої країни
20.Матюшенко Ярослав Романович14.11.20198-А75-УПереїзд до м.Тернопіль
21.Панькевич Богдан Анатолійович15.11.201910-А77-УДВНЗ"Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"
22.Даскаль Анна Петрівна26.11.201911-А80-УПереїзд до м.Києв
23.Дударь Богдан Олегович02.12.201912-Б82-Усистематичне невідвідування
24.Палюх Денис Денисович02.12.201910-А83-Увступ до ДНЗ"Білоцерківське професійне училище ім.П.Р.Поповича"
25.Нечипоренко Олександр Олегович02.12.201910-А83-Увступ до ДПТНЗ"Білоцерківський професійний ліцей"
26.Каданов Єгор Сергійович09.12.201910-А88-УДНЗ"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича"
27.Омар Хамзе Мохамед10.12.20199-А90-Упереїзд в іншу країну
28.Мохамед Ахмед Нур10.12.20199-А90-Упереїзд в іншу країну
29.Мохамед Мустафа Джама10.12.20199-А90-Упереїзд в іншу країну
30.Закаблуковська Вікторія Романівна09.01.202012-А02-УСистематичне невідвідування
31.Ібрагім Кака Мін09.01.20209-А03-Упереїзд до іншої країни
32.Азіз Гевар Джамал09.01.202010-Б05-Упереїзд до міста Київ
33.Шевченко Сергій Володимирович14.01.202012-В10-Упереїзд до м.Київ
34.Тимошенко Захар Олександрович14.01.202010-А11-Увступ до ДПТНЗ"Білоцерківський професійний ліцей"
35.Тимошенко Назар Олександрович14.01.202010-А11-УДПТНЗ"Білоцерківський професійний ліцей"
36.Довжанин Богдана Миколаївна15.01.202012-В13-Упереїзд до м.Узин
37.Заваліна Мирослава Андріївна15.01.202012-Б14-УПМЖ в Росії
38.Ільїн Ілля Валерійович30.01.202011-А20-УПМЖ до м. Київ
39.Ембає Хенока Текле03.02.20208-А21-УПМЖ до іншої країни
40.Беріха Беян Ібрахім03.02.20208-А21-УПМЖ до іншої країни
7.
Кiлькiсть переглядiв: 428

Коментарi